Philco PTF 802

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• mrazí podle představy
    • tichý chod
    • nemám nic

Mraznička je v provozu teprve 14 dní, nemám ještě vychytané schéma používání šuplíků.
    Vybírala jsem podle spotřeby el. proudu, podle prostředí umístění (široké pásmo) a z nabízených možností na trhu jsem se rozhodovala i podle značky a ceny. Kromě toho se líbí.
    Výrobku bych jen vytkla jediné - před výměnou jsem měla mrazničku s poličkami a zdá se mi, že tím byla praktičtější, přehlednější a více se do ní vešlo. Ale to je asi na zvyku. A kromě toho jsem mrazničku s poličkami (bez šuplíků) ani v nabídce vůbec nenašla.
    kika

Barva
bílé
NoFrost
Termostat

Jednodvéřový mrazák se se svou energetickou třídou A++ řadí mezi mrazničky s mimořádnou úsporou energie a životního prostředí.  Zásuvkový systém umožňuje větší a lepší přehled nad uloženými potravinami.

Energetická třída A++

• Hlasitě bublá

Funguje

spokojenst

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Spotřeba energie, třída A++, tichý chod, velmi pěkné a pevné zásuvky na mražení.
    • Zatím nic, běží pouze týden, tak doufám, že pošlape:)

Za mě, jen dobré doporučení.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• velmi tichý chod, velmi nízká spotřeba energie, přehlednost v šuplících, značka.

prošla jsem si několik recenzí mražáků ve velikosti kolem 80l a tento prostě vyhrál.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• velmi málo spíná termostat, i na nejnižší nastavení teploty je v mrazáku pořád pod -20 stupňů
    • šuplata se mi zdají z celkem kvalitního pevného plastu
    • zavírání dvířek jde hodně zlehka, je potřeba si dávat pozor, že to člověk opravdu zavřel

v této kategorii mrazáků jeden z mála, který je A++ a zároveň to není podivná "značka" typu Goddess a podobných

• , zakoupeno v OSCOM

• kvalitní zboží, tichý chod, malá spotřeba

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Splnila očekávání, tichá.

Splnila očekávání, tichá.