Candy CFU 050 E

Energetická třída
E
Spotřeba energie
0.405 kWh/24h
Spotřeba energie za rok cca.
148 kWh
51 cm
Zrychlené zmrazení

• zatím není v provozu
  • , zakoupeno v Electro World

Mraznička funguje, mám ji teprve chvilku takže zatím spokojenost.

Mrazák je malý,ale pro mou potřebu stačí

Energetická třída
E
Spotřeba energie
0.405 kWh/24h
Spotřeba energie za rok cca.
148 kWh
44 cm
Výška
51 cm
Zrychlené zmrazení

Jednodveřový mrazák v energetické třídě A+ o čistém objemu 34 l je idální pro rozšíření skladovacích kapacit vaší domácnosti. Ve výbavě má 1 polici, 1 kompresor a termostat pro regulaci teploty. Mrazící kapacita spotřebiče činí 2 kg/24 hod, odolnost při výpadku proudu je 12 hodin.

Energetická třída - ohled na životní prostředí a ekonomická úspora: Technologie Candy je ve službách životního prostředí. Její nepřetržitý vývoj směrem k pokrokovým technologiím se spojuje se závazkem snižovat dopad svých výrobků na životní prostředí se zvláštním ohledem na potřeby spotřebitelů. Vybrat si spotřebič Candy ve třídě A++ nebo A+ vlastně znamená snížit na minimum spotřebu energie až o 40% nebo 20% ve srovnání se srovnatelným modelem ve třídě A.

Dokumenty

• zatím není v provozu
  • , zakoupeno v Electro World

Mraznička funguje, mám ji teprve chvilku takže zatím spokojenost.

Mrazák je malý,ale pro mou potřebu stačí

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

slouží jako doplňující mraznička v případě potřeby

• , zakoupeno v Electro World

• Důležité je, že opravdu dosahuje minimálně 19 stupňů pod nulou!
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Kupovali jsme dětem na zmrzlinu a hranolky. Na větší nákupy není. Nám k tomuto účelu vyhovuje.

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

Jsem s mrazničkou plně spokojená.

• , zakoupeno v Electro World

Už máme 1 produkt od stejné firmy, ledničku s mrazícím boxem, a jsme s ní velmi spokojeni. Proto jsme si vybrali stejnou značku i na samostatnou mrazničku.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Doporučuji v případě, že objem stačí. Nám, jak jsme poznali až později, nestačí :-)

• , zakoupeno v Electro World

• Malá mraznička, pěkná, v této úrovni a velikosti nejlevnější
    • Drátek teplotního čidla plandá po zadní vnitřní stěně, musí se dávat pozor, aby se za něj nezachytilo. V dokumentaci jsem o něm nenašla žádnou zmínku.