NORDline FC-19DD4SNA

• levný
    • kompaktní
    • chybí signalizace poruchy
    • chybí osvětlení vnitřku

pro někoho, kdo potřebuje pouze uskladnit a levně je to dobrý produkt, pokud od tohoto produktu očekáváte více (světlo, signalizace zvýšené teploty - poruchy) tak ne

• Kvalita, tichý chod
    • menší koš

Kvalitní mrazák za málo peněz

• , zakoupeno v EVA.cz

• Vyhovuje mým potřebám, přesně tak, jak jsem chtěla.
    • Optimální vnější rozměry v poměru k vnitřnímu prostoru.

Vyhovuje mi velikostí i obsahem úložného prostoru.
    Určitě ho doporučuji, zvláště pro menší byty.

Typ mrazáku
bílé
Termostat
NoFrost

Kód: A3NORFC19DD4SNA
Zajímavá cena, pěkný design, pultová mraznička, objem mrazničky 145 l, mrazící kapacita 9kg/24h, odtokový knálek, termostat, kontrolka chodu, spotřeba 0,54 kWh/24h, energetická třída A+, rozměry VxŠxH v cm: 84 x 74 x 57

Záruka 24 + 12 měsíců

• Kvalita, tichý chod
    • menší koš

Kvalitní mrazák za málo peněz

• , zakoupeno v EVA.cz

• Vyhovuje mým potřebám, přesně tak, jak jsem chtěla.
    • Optimální vnější rozměry v poměru k vnitřnímu prostoru.

Vyhovuje mi velikostí i obsahem úložného prostoru.
    Určitě ho doporučuji, zvláště pro menší byty.

• , zakoupeno v ELESHOP

Potřebovala jsem pultový mrazák s určenými rozměry, aby se vešel na místo starého. Protože tyto mrazáky nejsou běžně v prodejnách skladem, sháněla jsem v internetových obchodech.
    Po dodání jsem maximálně spokojená, přesně odpovídá mým představám. Zatím ho mám týden, tak doufám, že bude fungovat i nadále k mé spokojenosti :-) zatím můžu doporučit

má výbornou vychytávku - odtokový kanálek na vodu po odmražení
    snad jediné, co bych vytkla je příliš malý košík - hodil by se hlubší, případně 2 košíky

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

Produkt jsme si vybrali protože se nám líbil

• Poměr cena k výkonu perfektní.
    • zatím nic

Projde 60cm futrama, nízká spotřeba

• , zakoupeno v ELESHOP

Kvalita produktu je úměrná svojí ceně.

• Funguje,tak jak má
    • Rozhodla cena a velikost mrazáku.

Jediné,co se mi nelíbí je návod k použití,popisuje věci,které u tohoto mrazáku vůbec nejsou a spíš jsem se musela domýšlet,jak ho zprovoznit.

• , zakoupeno v ELESHOP

• Mraznička je u nás krátce, zatím jsme spokojeni

Hledali jsme podobný produkt jako máme doma
    Zatím nelze hodnotit pro krátkou dobu používáni
    Slouží k účelu ke kterému jsme jej zakoupili
    Zřejmě ano, ale až po delší době používání

• , zakoupeno v ELESHOP

• dobrá cena, malá spotřeba,což je pro mě rozhodující a samozřejmě kvalita výrobku.
    • zatím nemám nic proti.

Používá se zatím velmi dobře-spokojenost.